AMA-GRAF - REKLAMA Czaplinek, projekty graficzne, GRY PLANSZOWE projektowanie, TABLICE EDUKACYJNE PRZYRZĄDY I POMOCE dla NADLEŚNICTW, STRONY INTERNETOWE Szczecin, Poznań » Gry Planszowe realizacja
GRY PLANSZOWE, Gry WIELKOFORMATOWE, gry terenowe, puzzle, karty do gry
REKLAMA, PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH, WIZYTÓWKI, BANERY, PROJEKTY GRAFICZNE
MARKETING INTERNETOWY, POZYCJONOWANIE, REKLAMA, PLAKATY, ULOTKI, WIZYTÓWKI, BANERY, PROJEKTY GRAFICZNE, AMA-GRAF
LESNE POMOCE I PRZYRZĄDY EDUKACYJNE, DLA NADLEŚNICTW I PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH, TABLICE EDUKACYJNE

GRY PLANSZOWE

Gry Planszowe stanowią świetną formę PROMOCJI zabytków i ciekawych miejsc w mieście, gminie czy rejonie. Często Stowarzyszenia, Fundacje, Parafie, Zakony oraz różne grupy społeczne  używają gry jako ciekawego narzędzia do propagowania własnych idei, charakterystycznej formy działalności czy też swojej historii. Natomiast dla Nadleśnictw i Parków Krajobrazowych tworzenie indywidualnych gier planszowych to sprawdzony już sposób edukacji leśnej, ekologicznej i szkolnej. Przygotowujemy indywidualne projekty dla każdej z zamówionych gier planszowych. Zapraszamy do współpracy.

 

 

Poniżej przedstawiamy dwie przykładowe realizacje:

 

  • GRA PLANSZOWA – POZNAJ PARK KRAJOBRAZOWY MIERZEJA WIŚLANA

Zabawna gra edukacyjna pozwalająca zapoznać się z wieloma ciekawymi miejscami na terenie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.  Całość wpleciona w historię rozbitego statku i wyścigu z czasem, aby uratować … Po drodze uczestnik rozgrywki napotyka przeszkody, spotyka bobra i wiewiórę, którzy zadają pytania i ciekawie umilają czas oczekiwania na odpowiedź. Postać Mierzeja Spostrzegalskiego pomaga i uczy rozpoznawać zwierzęta występujące na tych terenach.  Gra stanowi świetną zabawę zarówno dla osób które zamierzają zwiedzić przepiękne tereny Parku Krajobrazowego jak również stanowi świetne przypomnienie i ugruntowanie informacji poznanych w czasie wypraw turystycznych.

 

gra-planszowa-mierzeja-wislana-plansza  gra-planszowa-poznaj-p-k-mierzeja-wislana-PLANSZA-PUDELKO

gra-planszowa-poznaj-p-k-mierzeja-wislana-KARTY-GRY-2

 

 

 

 

 

  • GRA PLANSZOWA – ZOSTAŃ LEŚNIKIEM W NADLEŚNICTWIE POLANÓW

Gra planszowa, która wprowadza uczestników gry w arkana pracy leśnika.  Poruszając się po planszy dostajesz karty z zadaniami z którymi musi stawić czoło każdy leśnik. Musisz również wykazać się wiedzą oraz sprytem, ponieważ zbierasz karty ilustracje, które w ostateczności zadecydują o zwycięstwie. Gra dwustronna, wersja rozbudowana i prosta. Całość gry wpleciona w leśną historię o pracy poszczególnych leśniczych z Nadleśnictwa Polanów.

 

gra-planszowa-ZOSTAN-LESNIKIEM-PLANSZA-KARTY-do-gry